Mnoho lidí neví, co všechno je u nás možné, čím se zabýváme atd. a proto nám dovolte se trošku představit. 

Jsme rodinná firma, žádný velký podnik, ale umíme dělat opravdu velké věci s interiéry. Ale pozor, nejsme architekti, zas taková kouzla od nás nečekejte. Jako firma už jsme nějaký ten pátek zaběhlí (no od začátku devadesátých let těch pátků byla pěkná řada), a stále zaučujeme nové (mladší) ročníky, které vnáší zase novou energii.

V našem showroomu máme vzorky bytových tapet do všech možných prostorů

– do soukromého sektoru včetně dětských pokojů i do nejrůznějších komerčních interiérů jako jsou beauty salony, kadeřnictví, restaurace, bary, hotely, ale i kanceláře nebo třeba školky. Tapety mají místo zkrátka všude a naše nabídka je opravdu široká. Nezaměřujeme se jen na luxusní zboží, jak by se mohlo někomu zdát – to opravdu není ten pravý rozdíl mezi hobbymarkety a specializovanou prodejnou. V nabídce máme tapety za pár stovek stejně jako vyšperkované designovky za pár tisíc. A to je ten důvod, proč je dobré jít do speciálky – můžete vidět všechny možnosti, vše si osahat a vybrat si to pravé řešení pro Vás – samozřejmě s naší pomocí.

Přibližně stovku vzorů máme na skladě – a to není málo, ale podstatnou část máme na objednání od výrobců z celé Evropy, proto se dodání tapet pohybuje zpravidla v rozmezí jednoho až dvou týdnů.

Bytový textil doladíme také

Dost často však nezůstává jen u tapet a tím se dostáváme k dalším produktům v našem showroomu. Vedle tapet máme vzorníky bytového textilu – záclony, závěsy, polštářky, kusové koberce. Máme radost, když se zákazníkům u nás líbí a rozhodnou se doladit vše u nás a stále se vracejí. Dokonce se nás lidé ptají na sedačku a stolek, které máme v prodejně, zda se zabýváme i nábytkem, ale tady bohužel musíme říct ne, nábytek neprodáváme. Ale co není, může být!

...ještě nekončíme...

V neposlední řadě dodáváme dekorační lišty na stěny – podlahové, nástěnné i stropní včetně lišt pro LED osvětlení. Mezi nimi jsou i lišty pro zakrytí garnýží – není tak nutné dělat hned celé podhledy. Rozhodně to stojí za zvážení!

Nabídka je dost široká, jen knih s tapetami máme více než 100, a proto dopřejte sobě i svému interiéru čas a vše důkladně projděte a zvažte. U nás na to budete mít klid.

Pár tipů na závěr.

Zaprvé: udělejte si představu, co se Vám líbí – zda velké květy nebo decentní tapety, geometrické vzory nebo tapety jako ze zámku, další velkou kapitolou jsou fototapety a samolepky na zeď malých i opravdu velkých rozměrů.

Tip číslo 2: prostor si změřte a nafoťte, lépe se nám tak bude hledat a kombinovat a také počítat spotřeba tapet.

Tip číslo 3: udělejte si čas. Ne že by se tapety nedaly vybrat za pár minut, někomu to stačí, ale spěch není vždy ten nejlepší rádce.