Naše služby

profesionální tapetářské služby

Provádíme odborné lepení všech tapet, které máme v nabídce v našem eshopu, ale i v rozšířené nabídce v naší kamenné prodejně. Pracujeme po celé České republice i na Slovensku.
Netroufáte-li si na lepení tapet, neváhejte nás kontaktovat. Schůzku si můžeme sjednat buď v naší prodejně nebo přímo u Vás - v místě realizace. Poradíme s výběrem tapet, probereme společně vhodnost materiálu tapety, sladíme barvy a motivy a to vše s ohledem na Vaše cenové možnosti.

Kontakt: realizace@tapetyzlin.cz.

odborné malířské práce

Naše firma se dlouhá léta zabývá také malováním. Nejsou nám cizí nejrůznější techniky malby, používáme kvalitní barvy a to se ve spojení s šikovností našeho týmu rovná zaručenému úspěchu. I malování pokojů je umění a tak k němu i přistupujeme. Nečekejte od nás tedy žádnou mazanici, ale umělecká díla!
 

šití

Nedílnou součástí nového interiéru je i bytový textil sladěný s právě zakoupenou tapetou. Vyberete-li si v naší metráži, nabídneme Vám zaměření přímo u Vás doma a následné ušití závěsů, záclon, polštářků...


šití

poradenství

Mimo jiné si můžete domluvit i individuální schůzku na předem dohodnutý termín i mimo pracovní dobu. Pomůžeme Vám s výběrem tapet, látek a jiných dekorací, zaměříme plochu pro tapetování či šití záclon a závěsů, spočítáme spotřebu materiálu.
Poradit Vám můžeme i v našem showroomu ve Zlíně-Malenovicích, kde máme k nahlédnutí desítky knih s tapetami od výrobců z celé Evropy (Německo, Anglie, Belgie, Itálie, Skandinávie, Španělsko, Holandsko...).
 

fototapety na míru

Pokud si nevyberete z motivů fototapet od našich výrobců, můžeme Vám nechat vyrobit fototapetu na míru. Potřebujete k tomu jen rozměry stěny a oblíbenou fotku ve velkém rozlišení. Může to být cokoliv - fotografie z líbánek, obrázek Vašeho miminka nebo oblíbené místo v lese na chalupě. Spočítáme Vám nezávaznou nabídku na výrobu fototapety, grafik zpracuje fotku a řekne, jestli je rozlišení dostatečné a fototapetu Vám vyrobíme.

Ukázky naší práce najdete na našich facebookových stránkách.