AURORA - Grandeco

Další pokračování jedněch z nejoblíbenějších tapet firmy Grandeco, kolekcí Aurora, nabízí přírodní designy a zemité odstíny barev.

ESSENTIALS - Decoprint

Tyto "zelené tapety" tvoří kolekci s různorodými vzory, takže poskytuje velký výběr motivů pro všechny příznivce ekologicky vyráběných produktů.

FINESSE - BN

Strohost geometrie může být pro někoho nežádoucí, ale jiní ji vyhledávají. Ostré hrany a linie v této podobě ale lákají dodat do interiéru jistý řád.

KARIN SAJO - Grandeco Boutique

Karin Sajo je pařížská návrhářka Haute couture, v jejím portfoliu nejsou jen tapety, ale také látky a mnoho dalšího. Tato kolekce je inspirovaná krásou moře a jeho bohatstvím.
V kolekci jsou mimo jiné i tapety s méně tradičním povrchem - vzor je tvořený drobnými perličkami nebo flockem.

MOMENTS - BN

Moderní kolekce tapet Moments je naprosto univerzální a najde uplatnění téměř kdekoliv - v soukromých interiérech i komerčních prostorách. Část kolekce má v sobě i metalické detaily, což je v současnosti velice vyhledávané!

MYRIAD - Grandeco

Nadčasová záležitost v podobě tapet Myriad. Tyto tapety jsou inspirované přírodou a jsou krásně zpracované. Najdou své uplatnění v kanceláři stejně jako v obývacím pokoji. 

PANTHERA - BN

Zvířecí vzory jsou nestárnoucí klasika a v tomto provedení jsou špičkové! V kolekci se také objevují motivy pralesa a jeho bohaté flóry - to vše v přírodních barvách. Tapety Panthera by rozhodně neměly uniknout Vaší pozornosti.

SARAFINA - Grandeco

Tapety v přírodních barvách, s přírodními motivy... Tapety Sarafina zapadnou do moderních interérů v naturalistickém duchu, skvěle se budou doplňovat s dřevěným nábytkem.