Tapety z Itálie = kvalita, vysokogramážový materiál a krásný design

Když se podíváme na nové čtyři kolekce, které k nám zavítaly ze slunné Itálie, mohlo by se zdát, že nemají nic společného. Jsou od různých výrobců, v různých stylech... ale co je podstatné, jejich zpracování je opravdu TOP a všechny můžete vidět v našem showroomu naživo (v e-shopu jen malá ochutnávka)!

Villa Carlotta

postavená roku 1695, je symbolem sofistikované a diskrétní elegance a je světově proslulá svými 150 odrůdami azalek kvetoucími na jaře a svou krásnou italskou zahradou s výhledem na jezero Como. Stejný styl je v této kolekci tapet - rafinovaný, ale ne okázalý, schopný uspokojit chuť nadčasové elegance.
V kolekci najdete tapety v metrové šířce s historickými vzory a štuky typickými pro italskou kulturu.

Architexture

Silné tapety, které mají výborné vlastnosti, co se týká jejich údržby; nádherné režné vzory s příjemnou texturou; barvy odkazující na nekonečnou nádheru přírody - sečteno a podtrženo: tapety Architexture od Murella.
Role jsou půlmetrové, s návinem 10 m.

Lamborghini

Díky spojení známé automobilové značky Lamborghini s předním italským výrobcem tapet Zambaiti Parati vznikla kolekce tapet inspirované uhlíkovými vlákny - celou kolekcí se line styl prestižní značky Lamborghini a každá tapeta má v sobě decentně umístěné i logo této značky. Nejen díky tomu je tato kolekce opravdu luxusní záležitostí a neměla by uniknout Vaší pozornosti.
Jedna role tapety široké 70 cm vystačí většinou na stěnu širokou 210 cm.

Trussardi

"It`s not about the look, it`s about lifestyle." - Nicola Trussardi
Prestižní značka Trussardi se nezaměřuje jen na oděvní průmysl, ale zasahuje do různých odvětví vč. bytového designu. Oblékněte i stěny do jejich luxusních vzorů v italském stylu!
Tapety v šířce 70 cm mají návin 10 m - ceny jsou za celé role ;-)

Posíláme i na Slovensko

Ze Zlína je to na Slovensko co by kamenem dohodil, a tak není divu, že k nám často zavítají zákazníci i přes hranice. Nezklameme je ani při posílání zboží!

Vrácení zboží zdarma

Občas se stane, že odstín tapety úplně nesedí Vaší představě - v tom případě nám dejte vědět, zařídíme zpětné odeslání balíku.