Koronavirus, karanténa, omezení provozu...

Slyšíme, vidíme a pociťujeme to všichni všude - a my nejsme výjimkou. Omezení provozu v naší prodejně se již počítá na měsíce, už se to zdá být skoro normálním stavem, jak jsme si "zvykli" na jiný provoz. V naší činnosti ale neustáváme a nenecháme se všudypřítomnou situací zastavit.

Jak to u nás teď vypadá?

Během vánočních svátků jsme pilně pracovali na předělání a zpřehlednění naší "domácí" kanceláře, odkud teď vyřizujeme všechny objednávky. Celý tým pracuje od rána do večera, abychom všechny objednávky vyřídili v co nejkratší možné době. Denně nám chodí spousty balíků od všech výrobců, stejně tak od nás k Vám odchází hromady balíků.
Naše prodejna zeje prázdnotou, všechno zboží máme převezené do skladu, aby byla expedice co nejrychlejší. Stejně tak vzorkové knihy, ze kterých posíláme vzorky tapet.
Využíváme všechno volné místo u nás doma, abychom měli vše po ruce a e-shopový provoz nebyl nijak narušen - ba naopak!

Jak si teď vybrat tapetu?

Jelikož není možné se na tapety podívat naživo v showroomu, půjčujeme knihy domů! Vlastně je to lepší varianta, podívat se na tapety v prostoru a na světle, kam patří :-)
Jen nám dáte zálohu, kterou Vám pak vrátíme.
Knihy také posíláme a způsob je obdobný - na účet nám pošlete zálohu, my Vám pošleme vybranou knihu, kterou nám pak pošlete zpět. Zálohu Vám poté vrátíme nebo odečteme z objednávky.

Posíláme také malé vzorečky, pokud Vám stačí, obálkou poštou. Toto ale není možné u všech tapet, do některých knih bychom opravdu neradi stříhali a zmenšovali tak plochu tapet, které tam jsou, jejich velikost je přece jen omezená.

Vše je ale na domluvě s každým individuálně. Jestli máte zájem o půjčení knih nebo vzorky, napište nám na email tapety@tapetyzlin.cz, o jaké tapety máte zájem, a vše vyřešíme.

Na denním pořádku jsou pro nás také doplňující fotky a videa tapet - posíláme je přes aplikaci WhatsApp a jsou takovým nejrychlejším způsobem, jak Vám zprostředkovat barvy, struktury a kombinace tapet. Nebojte se nám ozvat s jakýmkoliv dotazem ;-)

Jaká je doba dodání tapet?

U většiny tapet jsou dodací doby standardní, tedy odpovídají tomu, co je uvedeno u každé tapety.

Ale nechceme Vám lhát, většina výrobců musela přistoupit ke snížení počtu zaměstnanců na směně a výroba je tak pomalejší. To znamená, že tapet nemusí být vždy ve skladu dostatek a je třeba na plánovanou výrobu počkat. Snažíme se Vás informovat o případném zpoždění co nejdříve, neradi bychom Vás vystavovali situaci, že máte vše připraveno na tapetování, domluvené tapetáře atd. a tapety nikde.

V KAŽDÉM PŘÍPADĚ DOPORUČUJEME TAPETY OBJEDNAT S PŘEDSTIHEM A NE AŽ NA POSLEDNÍ CHVÍLI!!!

Krásné a pohodové dny blížícího se jara Vám ze srdce přeje
tým TapetyZlín