Společnost Tapety Zlín - Aleš Janák funguje ve svém oboru od roku 1991.

Současná podoba firmy

má základ ve stoprocentní znalosti oboru, nejsme pouhými prodejci, ale máme především dokonale zvládnuté řemeslo – materiály, které prodáváme, známe a umíme s nimi bezchybně pracovat. Odvádíme precizní práci, sledujeme pro Vás vývoj stylů, technik a všeho, co s dekorací stěn souvisí. Jsme profesionálové, členové cechovní organizace, a s prodávanými materiály sami pracujeme. Umíme Vám při výběru tapet poradit tak, abyste našli, co hledáte a byli s novou podobou vašich stěn dlouhodobě spokojení. Na našich stránkách si můžete vybrat z nejnovějších tapetových trendů. Víme tedy, jak se ten který materiál chová, jaké má vlastnosti, jak a na jaký podklad jej použít a právě to tvoří nástavbu samotného prodeje.

Fakturační údaje:

Aleš Janák - Tapety Zlín
Tř. Spojenců 8232
76502 Otrokovice
tel: 731 189 897

IČO: 45684103
DIČ: CZ7407234142
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona nezapsaná v obchodním rejstříku
Jsme plátci DPH

V roce 2007 jsme pro Vás otevřeli i specializovanou prodejnu na adrese:

OC Domus Malenovice
Zahradní 1215
763 02 Zlín 4 - Malenovice

V našem showroomu najdete kromě milé a odborné obsluhy také několik desítek katalogů tapet z celé Evropy (Německo, Itálie, Velká Británie, Španělsko, Skandinávie, Holandsko a samozřejmě Česká republika), dále pak ukázky instalací tapet přímo na stěnách a panelech, bytové dekorační látky, které vám nejen prodáme, ale dokonce i ušijeme podle Vašich požadavků, vzorky kusových koberců...

Otevřeno pro Vás máme:
Pondělí – pátek 10:00 - 17:00  

Seznamte se, Tapety Zlín

Seznamte se, Tapety Zlín

Kdo jsme a co u nás najdete? Tapety, tapety a ještě nějaké tapety :-) To samozřejmě není vše, ale nechceme prozrazovat hned na začátku, pěkně si to přečtěte celé!


Náš tým

Nelze bohužel jmenovat každého jednotlivce, který se zapojí do chodu firmy, ale aspoň těch pár nejdůležitějších