• Rozměry role: 159 cm x 280 cm
  • Raport (opakování vzoru): 3x 53 cm
  • Barvy na tapetě: červená, růžová, oranžová...
  • Vzor: repeatable = vzor můžete navazovat dalšími tapetami 
  • Kolekce: Bohéme
  • Výrobce: Decoprint

Celá kolekce tapet Bohème s reálnými vzorky je k nahlédnutí v našem showroomu - vidět naživo je přece jen o něčem jiném ;-)

Designové tapety z kolekce Bohème vyniknou v každém moderním interiéru - v těch soukromých, ale i v komerčních prostorech (restauracích, beauty-salonech...).

O materiálu...
Vliesové tapety jsou vyhledávané hlavně díky snadnějšímu lepení - lepí se za sucha. Což znamená, že není třeba natírat lepidlem i tapetu, jen tapetovaný podklad. Další výhodou je jejich odstranitelnost, až přijde jejich čas na změnu - jsou beze zbytku odstranitelné. Také jsou většinou dobře omyvatelné, což zjistíte podle symbolů v obrázcích výše.
Trošku techničtěji :-) vliesové tapety jsou vyrobeny ze speciální buničiny a polyesterových vláken s přídavkem polymerového pojiva. Tato struktura dává tapetám pružnost a pevnost. 

Barva červená
Materiál vlies
Rozměr malé (160 x 110 cm)

Tapetujeme...

Jdeme na to. Udělejte si chvilku času a s chutí do toho!

Posíláme i na Slovensko

Ze Zlína je to na Slovensko co by kamenem dohodil, a tak není divu, že k nám často zavítají zákazníci i přes hranice. Nezklameme je ani při posílání zboží!

Vrácení zboží zdarma

Občas se stane, že odstín tapety úplně nesedí Vaší představě - v tom případě nám dejte vědět, zařídíme zpětné odeslání balíku.