Tapety z Belgie na objednání do 10 dní Více

Výrobce: Decoprint - Belgie Kód produktu: nd 21151

4 289 Kč s DPH
Původní cena 5 289 Kč, Ušetříte 19% (1 000 Kč)
ks
  • Rozměry tapety (šířka x výška): 180 x 280 cm
  • Panel má dva díly - 90 cm široké
  • Barvy na tapetě: béžová, bílá, černá, žlutá, šedá
  • Vzor: Timeless - lední medvědi
  • Kolekce: Sweet Dreams

Dětská kolekce vliesových tapet Sweet dreams bude ladit se skandinávským stylem oblíbeným nejen u dospělých, ale i v dětských pokojích. Jednoduché, ale nádherné vzory s promyšlenou barevností podtrhnou krásu tohoto stylu, ale hlavně udělají dětem obrovskou radost!

O materiálu...
Vliesové tapety jsou vyhledávané hlavně díky snadnějšímu lepení - lepí se za sucha. Což znamená, že není třeba natírat lepidlem i tapetu, jen tapetovaný podklad. Další výhodou je jejich odstranitelnost, až přijde jejich čas na změnu - jsou beze zbytku odstranitelné. Také jsou většinou dobře omyvatelné, což zjistíte podle symbolů v obrázcích výše.
Trošku techničtěji :-) vliesové tapety jsou vyrobeny ze speciální buničiny a polyesterových vláken s přídavkem polymerového pojiva. Tato struktura dává tapetám pružnost a pevnost. 

Barva béžová
Materiál vlies
Rozměr střední (cca 2 x 2,5 m)
Dětské vzory další dětské motivy

Tapetujeme...

Jdeme na to. Udělejte si chvilku času a s chutí do toho!

Posíláme i na Slovensko

Ze Zlína je to na Slovensko co by kamenem dohodil, a tak není divu, že k nám často zavítají zákazníci i přes hranice. Nezklameme je ani při posílání zboží!

Vrácení zboží zdarma

Občas se stane, že odstín tapety úplně nesedí Vaší představě - v tom případě nám dejte vědět, zařídíme zpětné odeslání balíku.