Tapety z Nizozemí na objednání do 10 dní Více

Výrobce: Eijffinger - Holandsko Kód produktu: 386563

1 759 Kč s DPH
Původní cena 2 189 Kč, Ušetříte 20% (430 Kč)
role
  • Rozměry role: 52 cm x 10 m
  • Raport (opakování vzoru): 52 cm
  • Barvy na tapetě: světle modrá, modrošedá, zlatá
  • Vzor: abstraktní čáry
  • Kolekce: Enso

Celá kolekce tapet Enso s reálnými vzorky je k nahlédnutí v našem showroomu - vidět naživo je přece jen o něčem jiném ;-)

Nápaditá kolekce tapet Enso v odstínech zemitých barev a tmavě modré najde své uplatnění v domácnostech i v komerčních prostorách. 

O materiálu...
Vliesové tapety jsou vyhledávané hlavně díky snadnějšímu lepení - lepí se za sucha. Což znamená, že není třeba natírat lepidlem i tapetu, jen tapetovaný podklad. Další výhodou je jejich odstranitelnost, až přijde jejich čas na změnu - jsou beze zbytku odstranitelné. Také jsou většinou dobře omyvatelné, což zjistíte podle symbolů v obrázcích výše.
Trošku techničtěji :-) vliesové tapety jsou vyrobeny ze speciální buničiny a polyesterových vláken s přídavkem polymerového pojiva. Tato struktura dává tapetám pružnost a pevnost. 

Barva modrá
Materiál vlies
Rozměr 50 cm x 10 m

Tapetujeme...

Jdeme na to. Udělejte si chvilku času a s chutí do toho!

Posíláme i na Slovensko

Ze Zlína je to na Slovensko co by kamenem dohodil, a tak není divu, že k nám často zavítají zákazníci i přes hranice. Nezklameme je ani při posílání zboží!

Vrácení zboží zdarma

Občas se stane, že odstín tapety úplně nesedí Vaší představě - v tom případě nám dejte vědět, zařídíme zpětné odeslání balíku.