Tapety ze Skandinávie na objednání do 14 dní Více

Výrobce: Fiona Wall Design - Skandinavie Kód produktu: 560614

1 300 Kč s DPH
role
  • Rozměry role: 53 cm x 10 m
  • Raport (opakování vzoru): 64 cm
  • Barvy na tapetě: béžová, hnědošedá
  • Vzor: závodní auta

Jemné pudrové odstíny, vzdušnost, skandinávský design... dodávají kolekci dětských tapet Little World od skandinávské značky Fiona WallDesign jedinečnou atmosféru. Skandinávský design je navíc velice oblíbený, tak proč jej nevyužít i pro dětský pokoj?

O materiálu...
Vliesové tapety jsou vyhledávané hlavně díky snadnějšímu lepení - lepí se za sucha. Což znamená, že není třeba natírat lepidlem i tapetu, jen tapetovaný podklad. Další výhodou je jejich odstranitelnost, až přijde jejich čas na změnu - jsou beze zbytku odstranitelné. Také jsou většinou dobře omyvatelné, což zjistíte podle symbolů v obrázcích výše.
Trošku techničtěji :-) vliesové tapety jsou vyrobeny ze speciální buničiny a polyesterových vláken s přídavkem polymerového pojiva. Tato struktura dává tapetám pružnost a pevnost. 

Barva béžová
Materiál vlies
Rozměr 50 cm x 10 m
Vzor tapety auta atd.

Tapetujeme...

Jdeme na to. Udělejte si chvilku času a s chutí do toho!

Posíláme i na Slovensko

Ze Zlína je to na Slovensko co by kamenem dohodil, a tak není divu, že k nám často zavítají zákazníci i přes hranice. Nezklameme je ani při posílání zboží!

Vrácení zboží zdarma

Občas se stane, že odstín tapety úplně nesedí Vaší představě - v tom případě nám dejte vědět, zařídíme zpětné odeslání balíku.