• Rozměry role: 53 cm x 10,05 m
  • Raport (opakování vzoru): 53 cm
  • Barvy na tapetě: modrá, zelená, růžová, bílá...
  • Vzor: jednorožci
  • Kolekce: Little one's

Celá kolekce tapet Little one's s reálnými vzorky je k nahlédnutí v našem showroomu - vidět naživo je přece jen o něčem jiném ;-)

Tyto dětské tapety mají své přednosti bezpochyby především v kvalitním vliesovém materiálu, ale i designově rozhodně stojí za zmínku. Udělejte dětem radost! 
Pokud hledáte tapetu pro ochranu stěny za dětskou postelí, pak jsou vliesové tapety Grandeco určitě dobrou volbou.

O materiálu...
Vliesové tapety jsou vyhledávané hlavně díky snadnějšímu lepení - lepí se za sucha. Což znamená, že není třeba natírat lepidlem i tapetu, jen tapetovaný podklad. Další výhodou je jejich odstranitelnost, až přijde jejich čas na změnu - jsou beze zbytku odstranitelné. Také jsou většinou dobře omyvatelné, což zjistíte podle symbolů v obrázcích výše.
Trošku techničtěji :-) vliesové tapety jsou vyrobeny ze speciální buničiny a polyesterových vláken s přídavkem polymerového pojiva. Tato struktura dává tapetám pružnost a pevnost. 

Barva pestrobarevná
Materiál vlies
Rozměr 50 cm x 10 m
Vzor tapety zvířátka

Tapetujeme...

Jdeme na to. Udělejte si chvilku času a s chutí do toho!

Posíláme i na Slovensko

Ze Zlína je to na Slovensko co by kamenem dohodil, a tak není divu, že k nám často zavítají zákazníci i přes hranice. Nezklameme je ani při posílání zboží!

Vrácení zboží zdarma

Občas se stane, že odstín tapety úplně nesedí Vaší představě - v tom případě nám dejte vědět, zařídíme zpětné odeslání balíku.