Tapety ze Španělska na objednání do 10 dní Více

Výrobce: ICH - Španělsko Kód produktu: 20511

729 Kč s DPH
Původní cena 849 Kč, Ušetříte 14% (120 Kč)
role
  • Rozměry role: 53 cm x 10 m
  • Raport (opakování vzoru): 0 cm
  • Barvy na tapetě: světle modrá, světle šedá, krémová
  • Vzor: dřevěné laťky
  • Kolekce: Texture

Celá kolekce tapet Texture s reálnými vzorky je k nahlédnutí v našem showroomu - vidět naživo je přece jen o něčem jiném ;-)

Oblíbené tapety ze Španělska - kolekce Texture. Tapety s univerzálními motivy v přírodních barvách béžové, hnědé, šedé se zelenými a modrými nádechy. Tyto tapety mají jedinou nevýhodu - nebudete vědět, kterou si vybrat.

O materiálu...
Vliesové tapety jsou vyhledávané hlavně díky snadnějšímu lepení - lepí se za sucha. Což znamená, že není třeba natírat lepidlem i tapetu, jen tapetovaný podklad. Další výhodou je jejich odstranitelnost, až přijde jejich čas na změnu - jsou beze zbytku odstranitelné. Také jsou většinou dobře omyvatelné, což zjistíte podle symbolů v obrázcích výše.
Trošku techničtěji :-) vliesové tapety jsou vyrobeny ze speciální buničiny a polyesterových vláken s přídavkem polymerového pojiva. Tato struktura dává tapetám pružnost a pevnost.

Barva modrá
Materiál vlies
Rozměr 50 cm x 10 m

Tapetujeme...

Jdeme na to. Udělejte si chvilku času a s chutí do toho!

Posíláme i na Slovensko

Ze Zlína je to na Slovensko co by kamenem dohodil, a tak není divu, že k nám často zavítají zákazníci i přes hranice. Nezklameme je ani při posílání zboží!

Vrácení zboží zdarma

Občas se stane, že odstín tapety úplně nesedí Vaší představě - v tom případě nám dejte vědět, zařídíme zpětné odeslání balíku.