• Rozměry role: 53 cm x 10 m
  • Raport (opakování vzoru): 26,5 cm
  • Barvy na tapetě: zelená, šedá, béžová
  • Vzor: porostlé cihly se vzorem
  • Kolekce: Horizons

Celá kolekce tapet Horizons s reálnými vzorky je k nahlédnutí v našem showroomu - vidět naživo je přece jen o něčem jiném ;-)

Jedinečná kolekce vliesových tapet Horizons s nápaditými vzory bude tou pravou třešničkou na pomyslném dortu každého interiéru.

O materiálu...
Vliesové tapety jsou vyhledávané hlavně díky snadnějšímu lepení - lepí se za sucha. Což znamená, že není třeba natírat lepidlem i tapetu, jen tapetovaný podklad. Další výhodou je jejich odstranitelnost, až přijde jejich čas na změnu - jsou beze zbytku odstranitelné. Také jsou většinou dobře omyvatelné, což zjistíte podle symbolů v obrázcích výše.
Trošku techničtěji :-) vliesové tapety jsou vyrobeny ze speciální buničiny a polyesterových vláken s přídavkem polymerového pojiva. Tato struktura dává tapetám pružnost a pevnost.

Barva zelená
Materiál vlies
Rozměr 50 cm x 10 m

Tapetujeme...

Jdeme na to. Udělejte si chvilku času a s chutí do toho!

Posíláme i na Slovensko

Ze Zlína je to na Slovensko co by kamenem dohodil, a tak není divu, že k nám často zavítají zákazníci i přes hranice. Nezklameme je ani při posílání zboží!

Vrácení zboží zdarma

Občas se stane, že odstín tapety úplně nesedí Vaší představě - v tom případě nám dejte vědět, zařídíme zpětné odeslání balíku.