Tapety najdou své místo kdekoliv

V domě či bytě není žádná místnost, kam by se tapety nehodily.
Jako první se nabízí většinou obývací pokoj, ložnice a dětský pokojíček. Tady jsou tapety vybírány především s ohledem na jejich designovou stránku a plní především estetickou funkci - i když tapeta za postelí rozhodně není jen pro potěchu oka ;-)
Naopak tapety vybírané do chodeb, spíží apod. mají v první řadě plnit funkci jako ochrana stěny.

Designové tapety jsou ale nedílnou součástí i velké řady komerčních prostorů a mnohdy si to ani neuvědomujeme, ale dokreslují celou příjemnou atmosféru restaurací, barů a kaváren, hotelů, beautysalonů a kadeřnictví... ale i kanceláří nebo škol a školek.

Vybíráte tapety? Poradíme Vám!

Ať už vybíráte tapetu kamkoliv a z jakéhokoliv důvodu, nabízí se nepřeberná škála možností. S výběrem Vám můžou pomoci naše články, kde se dozvíte více o materiálech, barvách v prostoru, nebo chcete-li i o jejich historii.

Při výběru tapet Vám ale nejvíc pomůžou fotky místností. V naší galerii najdete skutečné interiéry za použití různých druhů tapet a fototapet.

Mimo to můžete hledat inspiraci na našem facebookovém profilu, Instagramu nebo Pinterestu, na kterých neustále pracujeme a doplňujeme další a další inspirační obrázky.