Naše prodejna se nachází na adrese Zahradní 1215, Zlín - Malenovice (OC Domus) a těšíme se na Vás každý všední den od 10 do 17 hodin. 

V naší prodejně mimo milé a komunikativní obsluhy najdete přes 100 vzorníkových katalogů s tapetami, dekorační polštáře, kusové koberce, dětské kusové koberce, samolepky na zeď pro Vaše děti, skladové tapety připravené k odběru atd... :-)

Díky tomu si můžete tapety ,,osahat", poradit se s námi o jejich lepení, kvalitě, barevnosti a celkovém designu pokoje. 
Vzhledem k tomu, že jsme školeni a produkty známe dobře, jsme schopní poradit a konzultovat různé možnosti a alternativy. :-) 

Vše, co najdete na našich stránkách, najdete fyzicky i v naší prodejně, máte-li tedy cestu kolem, zastavte se, rádi Vás uvidíme! 

P.S. Kdo si udělá čas, rádi mu nabídneme k výběru dobrou kávu a milé prostředí. 
Troufáme si říct, že si u nás odpočinete a nabydete nové informace o zakoupeném/objednaném zboží.

P.P.S. Nebojte se k nám vzít i Vaše děti - pastelek a papírů máme spousty, a koho by to nebavilo, přímo před naší prodejnou najdou děti voliéru s andulkami, které si vždy rády povídají, nebo jezírko s rybičkami a želvami ... záhadně se vždy počet rybiček liší, můžou nám je tedy i Vaše děti pro jistotu přepočítat... :-) 

Vážení zákaznici,

z důvodu stěhování je naše prodejna uzavřena - k dispozici jsme Vám individuálně po telefonické dohodě na telefonním čísle 774 895 315 nebo na e-mailu michaela@tapetyzlin.cz


V následujících dnech Vám přineseme informace o novém provozu. :-)

Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vás! 


Zodpovědná osoba:
Michaela Janáková 
tel.: 774 895 315
email: michaela@tapetyzlin.cz

Žiadna položka