Křídová tapeta nejen pro děti! Vytvořte tabuli přímo na stěně ;-)

  • Rozměry role: 106 cm x 5 m
  • Raport (opakování vzoru): 0 cm
  • Barva: černá (hodně tmavě šedá)
  • Vzor: jednobarevná tapeta určená k opakovanému pomalování křídami
  • Kolekce: Kunterbunt

Celá kolekce tapet Kunterbunt s reálnými vzorky je k nahlédnutí v našem showroomu - vidět naživo je přece jen o něčem jiném ;-)

Tabulová tapeta - vytvořte si křídovou tabuli přímo na stěně. Při lepení tapety dbejte na podklad, který by měl být dokonale hladký.
Alternativou na hladký nábytek jsou samolepicí tabulové fólie - tyto ale nejsou určeny k lepení na stěnu!

O materiálu...
Vliesové tapety jsou vyhledávané hlavně díky snadnějšímu lepení - lepí se za sucha. Což znamená, že není třeba natírat lepidlem i tapetu, jen tapetovaný podklad. Další výhodou je jejich odstranitelnost, až přijde jejich čas na změnu - jsou beze zbytku odstranitelné. Také jsou většinou dobře omyvatelné, což zjistíte podle symbolů v obrázcích výše.
Trošku techničtěji :-) vliesové tapety jsou vyrobeny ze speciální buničiny a polyesterových vláken s přídavkem polymerového pojiva. Tato struktura dává tapetám pružnost a pevnost. 

Barva černá
Materiál vlies

Tapetujeme...

Jdeme na to. Udělejte si chvilku času a s chutí do toho!

Posíláme i na Slovensko

Ze Zlína je to na Slovensko co by kamenem dohodil, a tak není divu, že k nám často zavítají zákazníci i přes hranice. Nezklameme je ani při posílání zboží!

Vrácení zboží zdarma

Občas se stane, že odstín tapety úplně nesedí Vaší představě - v tom případě nám dejte vědět, zařídíme zpětné odeslání balíku.